+

POKROČILÁ MĚŘICÍ ŘEŠENÍ

Limatherm Sensor je výrobcem všech typů teplotních senzorů: od jednoduchých kabelových senzorů, hlavicových, přes plášťové provedení - odporové a termoelektrické.
Limatherm Sensor - slide 1

KOMPLEXNÍ MĚŘENÍ - PŘESNÁ KONTROLA

Kontrolní a měřicí zařízení nabízená společností Limatherm Sensor jsou zařízení nejvyšší kvality, kompatibilní se specializovanými měřicími aplikacemi používanými v průmyslu.
Limatherm Sensor - slide 2

JSME OFICIÁLNÍM DISTRIBUTOREM ZNAČKY F.A.T.I.

Značka F.A.T.I. je světovým lídrem ve výrobě elektrických topných systémů založených na 70 letech zkušeností v oboru.
Limatherm Sensor - slide 3

Nabídka

MĚŘENÍ TEPLOTY

Průmyslové teplotní senzory jsou vlajkovou lodí společnosti již více než 50 let. Každá položka z katalogu produktů se vyznačuje provozní spolehlivostí, kterou zaručují dobře navržený design, vysoce kvalitního zpracování z nejlepších dostupných materiálů, technologický dozor a kontrola kvality ověřená Akreditovanou Měřicí Laboratoří. Každé individuální měřící řešení je považováno za společný úspěch Zákazníka a společnosti, o čemž svědčí četné reference od našich Odběratelů.

KONTROLA A OVLÁDÁNÍ

Nabídka společnosti zahrnuje celou řadu periferních a užitkových zařízení určených pro měření, kontrolu a registraci průmyslových aplikací. Společnost je také výrobcem vysoce kvalitních topných prvků určených pro provoz v průmyslovém prostředí. Výběr zařízení probíhá vždy ve spolupráci s kvalifikovaným technickým personálem, splňujíc všechny pokyny a preference Zákazníků.

INDIVIDUÁLNÍ ŘEŠENÍ

Limatherm Sensor dokáže díky rozvinutým personálním strukturám pracujícím v terénu splnit nejnáročnější měřicí aplikace. Individuální řešení založená na konzultacích se Zákazníky se osvědčují v nejtěžších průmyslových podmínkách. Každý projekt je završen úspěchem díky zapojení sil a prostředků společnosti založených na osvědčených technologiích vyvinutých na přelomu více než půl století činnosti naší organizace.

Katalogy

Laboratoře

Home banner

Akreditovaná měřicí laboratoř

Hlavním úkolem Laboratoře Měření Teploty Limatherm Sensor Sp. z o.o. je poskytování měřících služeb na nejvyšší technické a výkonné úrovni a v plném souladu s požadavky Zákazníka.

Pomoc

Zeptejte se odborníků!

Mám dotaz ohledně
Povinné pole

Novinky

O společnosti

Home about company image

LIMATHERM SENSOR SP. z o.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost nabízející pokročilá měřící řešení. Hlavní činností společnosti je výroba kontrolních a měřicích zařízení, zejména průmyslových teplotních senzorů.

Home about logotype Skupina Introl S.A.