+

O SPOLEČNOSTI

LIMATHERM SENSOR SP. z o.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost nabízející pokročilá měřící řešení. Hlavní činností společnosti je výroba kontrolních a měřicích zařízení, zejména průmyslových teplotních senzorů. Společnost byla založena v roce 1969 jako pobočka Krakovské Továrny na Měřicí Přístroje v Limanowej. Od začátku své činnosti dodává měřicí zařízení, která zlepšují měřicí aplikace, a stává se lídrem v automatizačním průmyslu. Dlouhá léta nabízí Zákazníkům poradenství v oblasti měřících řešení a realizace měřících projektů, především měření teploty. Společnost je členem Skupiny INTROL notované na Burze Cenných Papírů od roku 2007.

LIDÉ

Společnost Limatherm Sensor zaměstnává profesionální poradce a konzultanty v oblasti technologie, konstrukcí, výroby, logistiky a financí.

Jsou to osoby vzdělané - inženýři s obrovskými zkušenostmi,
kteří systematicky zvyšují svou odbornou kvalifikaci a ochotně sdílejí
své znalosti a zkušenosti.

DŮVĚRA

Společnosti Limatherm Sensor důvěřuje již více než 6 500 společností v zemi i v zahraničí, které se rozhodly spolupracovat a používat její produkty ve svých měřicích systémech. V roce 2005 byl zaveden systém kvality ISO 9001-2000 a v roce 2016 byl aktualizován podle nové normy ISO 9001-2015. Mezi největší zákazníky, kteří projevili důvěru produktům Limatherm Sensor, patří: ORLEN, LOTOS, PGE, COLFARM S.A., RUDNIK S.A., Elektrárna KOZIENICE S.A., ELPOAUTOMATYKA, KOMPANIA PIWOWARSKA, MOKATE Sp. z o.o.

MISE

Misí společnosti Limatherm Sensor je uspokojit rostoucí poptávku po měřicích aplikací v průmyslu poskytováním pokročilých měřicích řešení založených na vyráběných prvcích.

HODNOTY

Nejdůležitějšími hodnotami, kterými se řídí naše společnost, jsou péče o Zákazníka, uspokojování jeho individuálních potřeb, inovace a profesionalita. Mezi naše přednosti patří znalosti, zkušenosti a moderní technologie, které využíváme a nabízíme svým Zákazníkům.

PRODUKTY

Limatherm Sensor je výrobcem všech typů teplotních senzorů: od jednoduchých kabelových senzorů, hlavicových, přes plášťové provedení - odporové a termoelektrické. Výroba senzorů je realizována v plném rozsahu na místě. Takové komplexní řešení umožňuje společnosti kontrolovat kvalitu produktu a zároveň jí umožňuje flexibilně přizpůsobit produkt potřebám zákazníka; široký výběr: průměrů, délek, procesních přípojek, typů pouzder. Přizpůsobujíc se potřebám současných i budoucích zákazníků, získáváme všechny potřebné atesty, splňujíc doporučení platných norem. Náš výrobní program zahrnuje senzory pro použití v potenciálně výbušné atmosféře / jiskrově bezpečná -Exia, s nehořlavým pláštěm -Exd a se zesíleným pláštěm -Exe / v souladu se směrnicemi ATEX o novém přístupu. Senzory opouštějící zdi naší společnosti jsou vizitkou kvality výroby.

Na její správný průběh dohlíží Akreditovaná laboratoř pro měření teploty, vybavená testovacím a kalibračním zařízením od renomovaných společností.

PARTNERSTVÍ

Od začátku provozu společnost Limatherm Sensor spolupracuje s Partnery, kteří její sortiment obohacují o kvalitní produkty a osvědčená řešení. Dlouholeté kontakty a úspěšná spuštění u Zákazníků jsou výsledkem důsledně realizované strategie dodávání produktů a služeb na nejvyšší úrovni.